Plan zjazdu 24,25.09.2022

Szkoła Policealna, Szkoła Policealna Opieki Medycznej, Szkoła Policealna Medyczna, Terapeuta ds. uzależnień

21.9.2022

Drodzy Słuchacze,

Przypominamy, że zajęcia mogą odbywać się w NOWEJ szkole ul. Asnyka 26 (Szkoła Podstawowa nr 9), lub Sienkiewicza 1 (wejście od strony parkingu, drzwiami z napisem PRACOWNIE)

W planie (w załączniku na dole) macie Państwo napisane miejsce odbycia zajęć i tym proszę się sugerować, przypominamy, że PRAWIDŁOWY plan, zgodny ze stanem faktycznym znajduje się w zakładce AKTUALNOŚCI!

Przypominamy jednocześnie o fakcie zapoznania się z NIEZBĘDNIKIEM słuchacza, w przypadku niezapoznania się z tym dokumentem, prosimy aby nie dzwonić do sekretariatu.

Sekretariat również nie odpowiada za błędy związane z niedoczytaniem umowy, oraz niezbędnika!

Jednocześnie przypominamy o obowiązku weryfikowania planu w piątek koło godziny 20, lub sobotę z samego rana!

Przypominamy o obowiązku 50% frekwencji, oraz szczegółowym podpisywaniu list obecności (proszę zwracać uwagę na całą listę, nie tylko na jej początek!)

Jest to drugi zjazd- ostatnia możliwość na zdobycie 50% frekwencji w miesiącu wrześniu! Osoby, które zapisały się po 05.09, lub nie były na 1 zjeździe mają obowiązek uczestniczenia w zajęciach

Poniżej wyjaśnienie skrótów:

Szkoła Policealna-> Technik Usług Kosmetycznych(DSK), Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy(BHP) , Florysta (flor), Technik Administracji (DSA)

Liceum-> wszystkie kierunki liceum, przypominamy, że po szkole zawodowej zapisani są Państwo na III semestr 4 letniego LO

Szkoła Policealna Medyczna-> Technik Masażysta (TMA)

Szkoła Policealna Opieki Medycznej-> Opiekun Medyczny (OM)

Ośrodek Szkoleniowy-> płatne kierunki, jednoroczne

Agnieszka Łubkowska