Zjazd 05 i 06.11.2022 korekta

Szkoła Policealna, Opieki Medycznej, Masażyści oraz Liceum

2.11.2022

Drodzy Słuchacze,

z przyczyn losowych w najbliższy weekend zostają odwołane następujące zajęcia:

5 i 6 listopada – sobota i niedziela - semestr III i IV technika administracji z panią Katarzyną Strąk

5 listopada – sobota – I , II i III semestr technika usług kosmetycznych z panią Weroniką Paroń.

Zajęcie te zostaną odpracowane w terminie i formie ustalonymi przez Was z nauczycielami”

W planie (w załączniku na dole) macie Państwo napisane miejsce odbycia zajęć i tym proszę się sugerować, przypominamy, że PRAWIDŁOWY plan, zgodny ze stanem faktycznym znajduje się w zakładce AKTUALNOŚCI!

! Przypominamy jednocześnie o zapoznaniu się z NIEZBĘDNIKIEM słuchacza !

Jednocześnie przypominamy o obowiązku weryfikowania planu w piątek koło godziny 20, lub sobotę z samego rana!

Przypominamy o obowiązku 50% frekwencji, oraz szczegółowym podpisywaniu list obecności (proszę zwracać uwagę na całą listę, nie tylko na jej początek!)

Agnieszka Łubkowska

Tel. 663 733 913