• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Ośrodek Szkoleniowy, Technik Masażysta, Opiekun Medyczny i Technik Administracji

zjazd 14 i 15 stycznia 2023 AKTUALIZACJA

11.1.2023

Plan na weekend:

Transport i logistyka,

Dekorator wnętrz

Aranżacja ogrodów

Rachunkowość i finanse

Mają przełożony zjazd . Ze względu na egzaminy zawodowe i niedostępność sal lekcyjnych zajęcia odbędą się za tydzień.

*Zgodnie z ustaleniami z panią Kędzią i dyrektorem szkoły Stylistki paznokci czekają na panią Agnieszkę. Manikiurzystki kończą kurs ale będą mogły uczestniczyć w zajęciach ze stylistkami jeśli wyraża taką chęć.

*Rejestratorki medyczne

Zajęcia z panią Kolendą w szkole na Asnyka w niedzielę od godziny 11.OO

*Konsultant ds. dietetyki

Zajęcia z panią Karoliną Pawlak w sobotę w szkole na Asnyka od 8.OO do 16.OO

W niedzielę w pracowni komputerowej na Sienkiewicza też od 8.OO do 16.OO

*Instruktor ds. terapii uzależnień

Z panią Renatą Rasiak  w sobotę i niedzielę  od 8.OO do 16.OO na Asnyka

*Technik masażysta

W sobotę od 8.OO do 12.OO z panią Martą Juszczak UWAGA! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WYJĄTKOWO NA UL. ASNYKA 26

Potem od 12 do 14 tylko semestr 1 i tylko te osoby , które na świadectwie ukończenia szkoły średniej nie miały przedmiotu „Podstawy przedsiębiorczości” spotykają się w szkole na Asnyka z panią Katarzyną Strąk.

W niedzielę semestr I od 8.OO do 14.OO z panem Antonim Szczurkiem – zajęcia z pierwszej pomocy – obecność obowiązkowa

*Opiekun medyczny sem. I

Sobota Od 12 do 14 tylko semestr 1 i tylko te osoby , które na świadectwie ukończenia szkoły średniej nie miały przedmiotu „Podstawy przedsiębiorczości” spotykają się w szkole na Asnyka z panią Katarzyną Strąk.

Niedziela możecie się umawiać na zaliczenia brakujących przedmiotów TEORETYCZNYCH z nauczycielami na Sienkiewicza. Pracownia niedostępna ze względu na egzaminy zawodowe.

*Semestr II

*Semestr III

*Technik Administracji semestr I i II sobota od 8:00 do 10:00 dyżurować będzie I. Mikołajczak dla osób, które chcą zdać zaległe egzaminy (dostępna będzie na ul. Asnyka 26)

dyrektor szkoły Agnieszka Łubkowska