Plan zjazdu 21,22 stycznia 2023

AKTUALIZACJA

18.1.2023

Przypominamy jednocześnie o zapoznaniu się z NIEZBĘDNIKIEM słuchacza.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku weryfikowania planu w piątek koło godziny 20, lub sobotę z samego rana!

Przypominamy o obowiązku 50% frekwencji, oraz szczegółowym podpisywaniu list obecności (proszę zwracać uwagę na całą listę, nie tylko na jej początek!)

Poniżej wyjaśnienie skrótów:

Szkoła Policealna-> Technik Usług Kosmetycznych(DSK), Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy(BHP) , Florysta (flor), Technik Administracji (DSA)

Liceum-> wszystkie kierunki liceum, przypominamy, że po szkole zawodowej zapisani są Państwo na III semestr 4 letniego LO

Ośrodek Szkoleniowy-> płatne kierunki, jednoroczne

UWAGA!!! Na zajęcia PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI przychodzą tylko osoby, które na świadectwie szkoły średniej nie miały przedmiotu o nazwie "PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI", UWAGA osoby, które posiadają świadectwo szkoły policealnej z przedmiotem "Podstawy przedsiębiorczości" również są zwolnione z uczestnictwa w zajęciach

Szkoła Policealna Opieki Medycznej-> Opiekun Medyczny (OM)

Ośrodek Szkoleniowy-> płatne kierunki, jednoroczneW planie (w załączniku na dole) macie Państwo napisane miejsce odbycia zajęć i tym proszę się sugerować, przypominamy, że PRAWIDŁOWY plan, zgodny ze stanem faktycznym znajduje się w zakładce AKTUALNOŚCI!

Ośrodek Szkoleniowy-> płatne kierunki, jednoroczne

Słuchacze OM i TM , którzy nie mogli uczestniczyć w zajęciach z „Podstaw przedsiębiorczości” mają możliwość dołączenia do grup szkół zaocznych w sobotę o godz. 8.OO w szkole na ul. Asnyka

Słuchacze OM i TM którzy nie mogli uczestniczyć w zajęciach z pierwszej pomocy mogą zgłosić się do p. Antoniego Szczurka w sobotę lub niedzielę na ul. Asnyka lub drogą mailową  antoniszczurek@wp.pl w celu zaliczenia zajęć.

Semestr II OM w niedzielę ma zajęcia z języka angielskiego w szkole na ul. Asnyka od 8 – 13

Pozostałe zajęcia OM i TM według uzgodnień z nauczycielami prowadzącymi.

Kierunki jednoroczne:

Aranżacja ogrodów i Dekorator wnętrz w sobotę wspólne zajęcia  z projektowania w pracowni komputerowej na ul. Sienkiewicza z panią Lilią Yarosh w godzinach 8-16

Rachunkowość i finanse

W sobotę w szkole na Asnyka zajęcia teoretyczne z p. Iloną Mikołajczyk od 8 do 14

W niedzielę w pracowni komputerowej na Sienkiewicza  w tych samych godzinach.

Instruktor ds. terapii uzależnień  - Zajęcia przełożone z poprzedniego tygodnia – według uzgodnień z panią Rasiak – Asnyka

Transport i logistyka – sobota z p. Lewandowskim, niedziela z p. Mazurczakiem , ul. Asnyka w godzinach 8-13

Liceum:

Słuchacze aktualnego semestru I LO w sprawie zaliczenia egzaminu semestralnego z języka polskiego proszeni są o kontakt z dyrektor szkoły drogą mailową na adres: a.lubkowska@zak.edu.pl