Plan zajęć 01-02.04.2023

Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Policealna, Szkoła Opieki Medycznej -Technik Sterylizacji

29.3.2023

Drodzy Słuchacze,

Przed nami kolejny zjazd w semestrze.

W załącznikach znajdują się plany zajęć. Proszę zwrócić należytą uwagę na miejsce odbywania się zajęć: SP nr 9 ul. A. Asnyka 26 bądź sale nad sekretariatem przy ul. Sienkiewicza 1 (wejście przez drzwi oznaczone "PRACOWNIA"). Szczegółowy wykaz sal dostępny będzie w miejscu odbywania się zajęć na tablicy informacyjnej.

Kierunki: Technik masażysta oraz Opiekun medyczny w weekend 1-2 kwietnia 2023 nie mają zaplanowanych zajęć

Przypominamy także o konieczności uzyskania z każdego przedmiotu frekwencji na poziomie min. 50% i konieczności podpisania na zajęciach list obecności.

Życzymy owocnej nauki i ciekawych spotkań z nauczycielami, innymi słuchaczami oraz opiekunami dydaktycznymi z naszej filii.

WAŻNE! Plan pracy może ulec zmianom, dlatego prosimy o sprawdzanie go w piątki przed każdymi zajęciami.