Plan zjazdu 17,18 czerwiec

14.6.2023

Przed nami kolejny zjazd w semestrze.

W załącznikach znajdują się plany zajęć. Proszę zwrócić należytą uwagę na miejsce odbywania się zajęć: SP nr 9 ul. A. Asnyka 26 bądź sale nad sekretariatem przy ul. Sienkiewicza 1 (wejście przez drzwi oznaczone "PRACOWNIA"). Szczegółowy wykaz sal dostępny będzie w miejscu odbywania się zajęć na tablicy informacyjnej.

Przypominamy także o konieczności uzyskania z każdego przedmiotu frekwencji na poziomie min. 50% i konieczności podpisania na zajęciach list obecności.

UWAGA 1! W zajęciach z Podstaw przedsiębiorczości uczestniczą tylko osoby, które na świadectwie szkoły średniej nie miały PP, lub nie dostarczyły świadectwa, które stanowi podstawę do zwolnienia z przedmiotu!

Florystki semestr 2! Ze względu na to, że w niedziele odbywa się egzamin zawodowy, prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły w sobotę 17.06.2023, po temat pracy zaliczeniowej, oraz szczegóły związane z rozliczeniem się z pracy

Uwaga 2 ! Przypominamy, że zgodnie z umową brak frekwencji w miesiącu czerwcu powoduje naliczenie się czesnego również w miesiącach: lipiec i sierpień.