Egzamin zawodowy styczeń 2024

informacja dla zdających

8.1.2024

Drodzy Słuchacze, poniżej do pobrania harmonogram egzaminów zawodowych praktycznych i pisemnych, które odbędą się w styczniu 2024 roku.

1.     Egzamin będzie przeprowadzony  w dniu 09.01.2024 w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Asnyka 26, w pozostałych dniach egzamin odbędzie się przy ulicy Sienkiewicza 1.

2.     Przystąpienie do egzaminu zawodowego - do obu części - jest obowiązkowe. Nieprzystąpienie słuchacza do egzaminu zawodowego w wyznaczonym przez dyrektora szkoły terminie, skutkuje nieukończeniem szkoły

3.     Na egzamin pisemny i praktyczny należy się zgłosić najpóźniej 30 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu. Należy zabrać obowiązkowo dowód osobisty (lub inny dokument ze zdjęciem) oraz długopis z czarnym tuszem.

4.     Do sali egzaminacyjnej, w której jest przeprowadzany egzamin zawodowy jest kategoryczny zakaz  wnoszenia urządzeń telekomunikacyjnych (wejście na sale egzaminacyjną ze smartfonem, smartwatchem  będzie skutkowało unieważnieniem egzaminu.