Plan ADMINISTRACJA na cały semestr

Technik Administracji

1.3.2024

Drodzy słuchacze, przed nami kolejny zjazd w semestrze.

Przypominamy 1! Drogi Słuchaczu zapoznaj się z niezbędnikiem słuchacza, ułatwi to funkcjonowanie w szkole!

Przypominamy 2! Listy obecności są priorytetem, prosimy o dokładne podpisywanie ich CZYTELNYM podpisem, w wypadku spóźnienia, bardzo prosimy o dopilnowanie by listy zostały podpisane, obowiązuje Państwa 50% frekwencji!

Przypomnienie 3! W przypadku braku nazwiska na liście obecności bardzo prosimy o informację osobie dyżurującej na zjeździe celem zweryfikowania sprawy, NIE DOPISUJEMY SIĘ SAMEMU

Zajęcia odbywają się w szkole ul. Asnyka 26 (SP 9), lub Sienkiewicza 1 (wejście przez drzwi oznaczone "PRACOWNIA")

Adres zajęć podany jest w planie, prosimy o zwracanie uwagi na ten fakt.

Wykaz sal dostępny będzie tego samego dnia w miejscu odbycia zajęć.

PLAN ZJAZDU dostępny jest w załączniku do pobrania, prosimy o pobranie pliku zgodnego z kierunkiem.