MATURA 2024

harmonogram, komunikaty

11.3.2024

Szanowni Państwo,

w załączeniu przedstawiam komunikaty i informacje dotyczące egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2023/2024. W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Uwaga :

Na egzamin zabierz  ze sobą  dowód osobisty, długopis  z  czarnym tuszem , (kalkulator prosty , linijka na egzaminy z przedmiotów: biologia, geografia).

Bądź pół godziny przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia egzaminu.

Egzamin zdającego z danego przedmiotu może zostać unieważniony, jeżeli komisja stwierdzi wniesienie przez zdającego do sali egzaminacyjnej urządzenia telekomunikacyjnego lub materiałów i przyborów niewymienionych w wykazie ogłoszonym przez dyrektora CKE, lub korzystanie przez zdającego w sali egzaminacyjnej z urządzenia telekomunikacyjnego, lub niedozwolonych materiałów i przyborów.

Szkoła ŻAK w Ostrowie Wielkopolskim