MANIKIURZYSTKA s.I/s.II

31.5.2019

Drogie Słuchaczki semestru I i II kursu „Manikiurzystka”

Dyrekcja szkoły przypomina, że wychodząc naprzeciw Waszym prośbom , zgodnie z Waszymi sugestiami sprzed kilku tygodni i wspólnymi ustaleniami podczas wizyty na zajęciach pozostałe do realizacji godziny przypisane zostały pani Agnieszce Melce, która prowadzi z Wami zajęcia praktyczne.

Część godzin przepracowałyście już na wcześniej umówionym, dodatkowym spotkaniu, natomiast pozostałe godziny, które w planie miałyście przypisane na weekend 1, 2 czerwca pozostały do realizacji po uzgodnieniu terminu z nauczycielem.

Pani Agnieszka ma w tym czasie zajęcia z innymi grupami ale poinformowała mnie, że ustaliła ostatnie spotkanie z Wami na weekend 15, 16 czerwca. Informację macie na Waszej grupie facebookowej. Zatem zajęcia przypisane pierwotnie na 1, 2 czerwca (przypisane pierwotnie pani Z. Kowalskiej) zostaną przeprowadzone 15, 16 czerwca według ustaleń  panią Melką.

Pani Melka ocenia również Wasze prace zaliczeniowe. Musicie je dostarczyć bezpośrednio do niej lub pozostawić w sekretariacie najpóźniej do 7 czerwca.

Agnieszka Łubkowska