PRZYKAZANIA DLA SŁUCHACZY

UWAGA – NAJWAŻNIEJSZE ZASADY!

1.      Starajcie się Państwo być na wszystkich zajęciach i zawsze podpisujcie listy obecności - bez podpisów nie zdacie na następny semestr!  Pamiętajcie, że listy obecności to dokument i zabrania się samodzielnego nanoszenia jakichkolwiek zmian oraz skreśleń !  W razie problemu prosimy o kontakt z  sekretariatem.

2.      Jeśli z jakiejś przyczyny nie będziecie mogli być na zajęciach, zobowiązani jesteście przyjść do sekretariatu zaraz po weekendowym zjeździe, na którym Was nie było lub najpóźniej do końca danego miesiąca.

3.      Zaliczajcie prace kontrolne i egzaminy semestralne w określonych przez wykładowców terminach i formach – zawsze przed zakończeniem zajęć z planów.

4.      W każdy piątek wieczorem sprawdzajcie plany i wpisy na stronie CNiB Żak  Ostrów Wlkp. w zakładce AKTUALNOŚCI.

5.      Pamiętajcie, żeby oddzwonić, jeśli na wyświetlaczu telefonu pojawi się informacja o nieodebranym połączeniu od numeru 62 736 27 12

6.      W razie wszelkich niejasności i problemów prosimy o kontakt z Sekretariatem.

7.      W razie zmiany danych- numeru telefonu czy adresu mailowego- należy zalogować się do Strefy Słuchacza i tam dokonać aktualizacji .

Życzymy powodzenia w nauce i otrzymania promocji.

Szkoła Żak w Ostrowie Wielkopolskim