• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

UWAGA! Informacje dotyczące zjazdu dla I semestrów Szkoły Policealnej, Szkoły Policealnej Opieki Medycznej, oraz I i III semestru LO dla Dorosłych!

17.2.2020

W związku ze zbliżającym się pierwszym zjazdem dla I semestrów kierunków Szkoły Policealnej, Szkoły Policealnej Opieki Medycznej oraz I i III semstru Liceum Ogólnokszałcącego dla Dorosłych, zapraszamy wszystkich wyżej wymienionych słuchaczy na spotkanie z Panią dyrektor Agnieszką Łubkowską. Spotkanie odbywa się 23.02.2020 (niedziela) o godzinie 9:00w auli szkoły mieszczącej się, przy ulicy Waryńskiego 29

Przypominamy, że obecność na tymn zjeździe jest obowiązkowa
W wypadku nieobecności na niedzielnym zjeździe, słuchacz ma obowiązek usprawiedliwienia nieobecności w przeciągu 5 dni od daty zjazdu!

Przypominamy również, że słuchacz, który uczestniczy na zajęciach ma obowiązek zadbania o frekwencje, poprzez odnotowanie swojej obencości na listach!  W przypadku braku podpisów, mimo obecności frekwencja nie będzie uznana!