Wyniki egzaminów zawodowych

17.3.2020

Słuchacze, którzy przystępowali do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty otrzymają informacje o wyniku tego egzaminu drogą sms- ową bezpośrednio z systemu SIOEPKZ w dniu 20 marca 2020 roku.

Osoby, które nie otrzymają takiej informacji (zmieniły numer telefonu, bądź system ich pominął) proszone są o bezpośredni kontakt mailowy z dyrektorem szkoły (a.lubkowska@zak.edu.pl) w celu uzyskania kodu dostępu do systemu obsługującego egzaminy zawodowe.

Centralna Komisja Egzaminacyjna informuje, że ze względu na sytuację kryzysową wywołaną zagrożeniem epidemiologicznym termin składania powtórnych deklaracji dla osób, które nie zdały egzaminów w sesji styczeń- luty zostaje wydłużony do 31 marca 2020 r.

Wydrukowane i wypisane deklaracje należy składać DROGĄ ELEKTRONICZNĄ bezpośrednio do dyrektora szkoły na adres mailowy podany wyżej.

O terminie odbioru zaświadczeń i dyplomów dla słuchaczy, którzy zdali egzamin OKE w Poznaniu poinformuje w terminie późniejszym. Niezwłocznie przekażemy Państwu tą wiadomość.

Z życzeniami zdrowia

Dyrektor szkoły – A. Łubkowska