Zajęcia w systemie awaryjnym

23.3.2020

Drodzy słuchacze, w zawiązku z zaistniałą sytuacją braku możliwości fizycznego przeprowadzenia zajęć wszyscy nauczyciele będą Państwu przesyłać materiały, prezentacje i zadania do wykonania aż do momentu ogłoszenia przez MEN przywrócenia zajęć w szkołach.

W związku z tym proszę WSZYSTKIE GRUPY o przesłanie poczta elektroniczną  na adres dyrektora szkoły a.lubkowska@zak.edu.pl,  grupowych adresów mailowych bądź grup na FB, aby nauczyciele mieli z Państwem bezpośredni kontakt.

Wyjątkiem są semestry pierwsze, które nie założyły jeszcze wspólnych kont. Do nich materiały będą docierały na maile podane przy zapisie.

Słuchacze semestru III LO, którzy dopisali się od tego semestru do grup już istniejących otrzymają od dyrektora adres mailowy swojej grupy  i hasło dostępowe jak tylko zostaną one przesłane do dyrektora przez grupę.

W przypadku pytań, proszę o bezpośredni kontakt pod adresem

a.lubkowska@zak.edu.pl