EGZAMINY ZAWODOWE W SESJI ZIMOWEJ

Szkoła Policealna dla Dorosłych, Szkoła Policealna Opieki Medycznej, Szkoła Policealna Medyczna

24.8.2020

Dyrektor szkoły przypomina, że w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2020 roku należy złożyć w sekretariacie szkoły deklaracje przystąpienia do egzaminów zawodowego w sesji styczeń-luty 2020.

Technik usług kosmetycznych – AU.62 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp. (semestr IV + absolwenci, którzy nie zdali wcześniej egzaminu)

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy – MS.12 Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy (tylko absolwenci)

Technik administracji – AU.68 Obsługa klienta w jednostkach administracji (semestr IV + absolwenci)

Technik rachunkowości  - AU.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych (semestr IV + absolwenci)

Technik rachunkowości – AU.36 Prowadzenie rachunkowości (tylko absolwenci + semestr IV osoby, które nie zdały wcześniej)

RL.26 Wykonywanie kompozycji florystycznych (tylko absolwenci z podstawy programowej 2017)

Nowa podstawa programowa 2019 (ci słuchacze, którzy rozpoczęli naukę od września 2019 i lutego 2020)

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy – BPO.01 Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy (semestr III)

Florysta – OGR.01 Wykonywanie kompozycji florystycznych (semestr II + absolwenci, którzy nie podchodzili do egzaminy w sesji sierpniowej)

Opiekun medyczny – MED.03 Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych osobie chorej i niesamodzielnej. (semestr II + absolwenci, którzy nie przystępowali do egzaminu w sierpniu)

PRZYPOMINAMY, ZE ZGODNIE Z USTAWĄ OŚWIATOWĄ DLA SŁUCHACZY Z KWALIFIKACJI TRZYLITEROWYCH EGZAMIN ZAWODOWY JEST OBOWIĄZKOWY. SŁUCHACZE, KTÓRZY NIE PRZYSTĄPIĄ DO TEGO EGZAMINU NIE OTRZYMAJĄ ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY.