Plan zajęć zjazd 24,25.10

Szkoła Policealna dla Dorosłych, Szkoła Policealna Opieki Medycznej, Liceum Ogólnokształcące

Drodzy Słuchacze,

w związku z obostrzeniami związanymi z wysoką ilością zarażeń, według wytycznych Ministerstwa najbliższy zjazd ma formę zdalną dla przedmiotów teoretycznych, oraz stacjonarny, dla przedmiotów praktycznych (szczegółowe informację dotyczące formy zjazdu są umieszczone w planie zjazdu).

• ZAKŁADANIE KONTA W STREFIE SŁUCHACZA- instrukcja dostępna w załączniku do pobrania

• ZAKŁADANIE KONTA W PROGRAMIE ZOOM: Bardzo prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi ZOOMa, która jest dostępna do pobrania.

UWAGA!

Frekwencja podczas zjazdów zdalnych jest liczona na podstawie obecności podczas zajęć, oraz pobrania materiałów w strefie słuchacza, brak wykonania tych czynności jest rozumiany jako brak obecności na zjeździe.

Frekwencja podczas zjazdów stacjonarnych, na zajęciach praktycznych jest rozliczana niezmiennie na podstawie list obecności

JEDNOCZEŚNIE! Bardzo prosimy o częste i DOKŁADNE czytanie dodawanych aktualności. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ sytuacja jest zmienna, dlatego bardzo ważne jest śledzenie aktualności przynajmniej 3 razy w tygodniu (proszę o sprawdzanie aktualności w piątek wieczorem, oraz sobotę rano)

•  UWAGA!!!! KOLOREM SZARYM ZAZNACZONE SĄ PRZEDMIOTY PRZEPROWADZANE W TRYBIE OFFLINE(nie odbywają się lekcje na zoom, do pobrania są pliki)