Plan zajęć na zjazd 12,13,14.03.2021

Szkoła Policealna dla Dorosłych, Liceum dla Dorosłych, Szkoła Policealna Opieki Medycznej

10.3.2021

Jeśli pojawią się problemy ze stroną zak.edu.pl

Właściwym adresem do logowania się do strefy słuchacza jest strefa.zak.edu.pl

Drodzy Słuchacze,

w załącznikach plan zjazdów na zjazd 12(OPIEKUN MEDYCZNY) 13,14.03.2021

UWAGA! Zastrzegamy możliwość zmiany planu, ze względu na panującą pandemię i wypadki szczególne,

dlatego zobowiązujemy każdego słuchacza do tego, aby przed każdym zjazdem potwierdził brak zmian, poprzez ponowne pobranie planu zjazdu.

PONADTO przypominamy:

• o obowiązku uczestnictwa i logowaniu się w zakładce STREFA SŁUCHACZA , w celu uczestnictwa w zajęciach na platformie ZOOM, oraz pobieraniu WSZYSTKICH plików dołączonych do zajęć (pobranie plików świadczy również o obecności)

• nie logujemy się przez ZOOM-a.

UWAGA!!! Kolorem szarym w planie zajęć zaznaczone są zajęcia w trybie OFFLINE, oznacza to, że dla tych zajęć przygotowane są jedynie materiały do pobrania, nie odbywają się na nich zajęcia na ZOOMIE

Przypominamy jednocześnie, że obecnie większość zajęć odbywa się ONLINE.

Instrukcja zakładania konta w strefie słuchacza patrz: "Wszystko co powinieneś wiedzieć o nauce zdalnej..." (dotyczy nowych słuchaczy, słuchacze, którzy założyli konto wcześniej logują się na nie bez zmian.

UWAGA! Słuchaczom po szkole zawodowej przypominamy, że są oni na III semestrze!!!