Plan zjazdu dla Ośrodka Szkoleniowego 17,18.04.2021

Ośrodek Szkoleniowy

13.4.2021

Jeśli pojawią się problemy ze stroną zak.edu.pl

Właściwym adresem do logowania się do strefy słuchacza jest : strefa.zak.edu.pl

Drodzy Słuchacze,

w załącznikach plan na zjazd 17 i 18.04.2021

UWAGA! Zastrzegamy możliwość zmiany planu, ze względu na panującą pandemię i wypadki szczególne,

Dlatego zobowiązujemy każdego słuchacza do tego, aby przed każdym zjazdem potwierdził brak zmian, poprzez ponowne pobranie planu zjazdu - zakładka AKTUALNOŚCI !

PONADTO przypominamy:

• o obowiązku uczestnictwa i logowaniu się w zakładce STREFA SŁUCHACZA , w celu uczestnictwa w zajęciach na platformie ZOOM, oraz pobieraniu WSZYSTKICH plików dołączonych do zajęć (pobranie plików świadczy również o obecności)

• nie logujemy się przez ZOOM-a, linki są dodane na kontach w STREFIE SŁUCHACZA !

UWAGA!!! Kolorem szarym w planie zajęć zaznaczone są zajęcia w trybie OFFLINE, oznacza to, że dla tych zajęć przygotowane są jedynie materiały do pobrania, nie odbywają się na nich zajęcia na ZOOMIE

Przypominamy, że w związku z rozporządzeniem Ministerstwa zajęcia mogą odbywać się tylko w formie ZDALNEJ(Online)

Instrukcja zakładania konta w strefie słuchacza patrz: "Wszystko co powinieneś wiedzieć o nauce zdalnej..."

*dotyczy nowych słuchaczy, słuchacze, którzy założyli konto wcześniej logują się na nie bez zmian.