Plan zjazdu dla Ośrodka Szkoleniowego 29,30.05

26.5.2021

Drodzy Słuchacze!

W załączniku plan zjazdu na weekend 29,30.05.2021

UWAGA! Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż zajęcia odbywają się hybrydowo tzn. jednego dnia odbywają się stacjonarnie na ul. Sienkiewicza lub ONLINE, a kolejnego odwrotnie! Wyjątkiem jest kierunek Transport i logistyka, z powodów osobistych obydwa dni ONLINE

UWAGA! Zastrzegamy możliwość zmiany planu, ze względu na panującą pandemię i wypadki szczególne,

Dlatego zobowiązujemy każdego słuchacza do tego, aby przed każdym zjazdem potwierdził brak zmian, poprzez ponowne pobranie planu zjazdu - zakładka AKTUALNOŚCI !

PONADTO przypominamy:

• o obowiązku uczestnictwa i logowaniu się w zakładce STREFA SŁUCHACZA , w celu uczestnictwa w zajęciach na platformie ZOOM, oraz pobieraniu WSZYSTKICH plików dołączonych do zajęć (pobranie plików świadczy również o obecności)

• nie logujemy się przez ZOOM-a, linki są dodane na kontach w STREFIE SŁUCHACZA !

UWAGA!!! Kolorem szarym w planie zajęć zaznaczone są zajęcia w trybie OFFLINE, oznacza to, że dla tych zajęć przygotowane są jedynie materiały do pobrania, nie odbywają się na nich zajęcia na ZOOMIE!

UWAGA! Kierunek: Konsultant ds. dietetyki! W piątek 28.05 do pobrania tylko pliki!