Plan zajęć zjazd 25.09, 26.09

Szkoła Policealna, Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Policealna Opieki Medycznej

22.9.2021

Drodzy Słuchacze kierunków Policealnych, Opieki Medycznej II semestru, Opieki Medycznej semestr I (stacjonarny).

W załączniku plan zjazdu ułożony przez panią dyrektor na zjazd 25.09, 26.09.

Plan w AKTUALNOŚCIACH jest jedynym poprawnym planem, proszę nie sugerować się żadnym innym!

Jednocześnie przypominamy o obowiązku weryfikowania planu w piątek koło godziny 20, lub sobotę z samego rana!

UWAGA FLORYSTA semestr I- podział na grupy dostępny w osobnym kafelku aktualności, jest on stały i nie będzie powielany, więc bardzo prosimy o zapamiętanie grupy i chodzenie na zajęcia zgodnie z wyznaczoną grupą

W planie jest napisane gdzie odbywają się zajęcia szkoła Waryńskiego 29, czy Sienkiewicza 1 (wejście od parkingu, drzwiami na którymi jest napis SEKRETARIAT, prosimy nie próbować przechodzić przez sekretariat)

Przypominamy! Rejestratorki medyczne, zgodnie z ustaleniami z panią Kolendą 25.09 macie Panie dodatkowy zjazd od godziny 8:00

Proszę pamiętać, że oznaczenia I/II/III/IV itp. to semestr!!!!