Plan Zajęć na zjazd 6,7.11.2021

Szkoła Policealna, Szkoła Policealna Medyczna, Liceum Ogólnkształcące

3.11.2021

W załączniku plan zjazdu ułożony przez panią dyrektor na zjazd 06.11, 07.11!

Plan w AKTUALNOŚCIACH jest jedynym poprawnym planem, proszę nie sugerować się żadnym innym!

Jednocześnie przypominamy o obowiązku weryfikowania planu w piątek koło godziny 20, lub sobotę z samego rana!

UWAGA FLORYSTA semestr I- podział na grupy dostępny w osobnym kafelku aktualności, jest on stały i nie będzie powielany, więc bardzo prosimy o zapamiętanie grupy i chodzenie na zajęcia zgodnie z wyznaczoną grupą! UWAGA!!! Zabrania się SAMOWOLNEGO zmieniania grupy!

W planie jest napisane gdzie odbywają się zajęcia szkoła Waryńskiego 29, czy Sienkiewicza 1, proszę zwrócić uwagę na miejsce odbywanych zajęć!

ul Sienkiewicza 1-> (wejście od parkingu, drzwiami na którymi jest napis PRACOWNIE, prosimy nie próbować przechodzić przez sekretariat)

Proszę pamiętać, że oznaczenia I/II/III/IV itp. to semestr!!!!

OPIEKUN MEDYCZNY SEMSTR I

sobota 8:00-16:00 Ampuła