Plan zajęć 8,9 stycznia 2022

5.1.2022

Drodzy Słuchacze,

w związku z panującymi obostrzeniami, zjazd 8,9 stycznia 2022 odbywa się w trybie zdalnym, natomiast NIEKTÓRE kierunki (mające zajęcia praktyczne) proszę zwrócić uwagę na plan i na to, że wybrane przedmioty mogą odbywać się stacjonarnie!

PRZYPOMINAMY!!!!

  • Jeśli na planie napisane jest ONLINE-> zajęcia na ZOOM, plan jaki Was dotyczy znajduję się tutaj POWTARZAMY JESZCZE RAZ- PLAN W STREFIE SŁUCHACZA JEST BŁĘDNY!!!! jedyny prawidłowy plan znajduje się w AKTUALNOŚCIACH

  • Jeśli na planie napisane jest zajęcia stacjonarne ul. Sienkiewicza 1- przychodzicie do pracowni!

  • o obowiązku uczestnictwa i logowaniu się w zakładce STREFA SŁUCHACZA , w celu uczestnictwa w zajęciach na platformie ZOOM, oraz pobieraniu WSZYSTKICH plików dołączonych do zajęć (pobranie plików świadczy również o obecności) TYLKO W DNIU ZJAZDU- pobranie w inny dzień, niż wskazany w planie nie jest zaliczony jako obecność!!!!

  • nie logujemy się przez ZOOM-a.

UWAGA!!! Kolorem szarym w planie zajęć zaznaczone są zajęcia w trybie OFFLINE, oznacza to, że dla tych zajęć przygotowane są jedynie materiały do pobrania, nie odbywają się na nich zajęcia na ZOOMIE

Uwaga! Sekretariat nie odpowiada za fakt, nie czytania przez Państwa informacji! Po raz kolejny informujemy, że jedynym prawidłowym planem jest ten w aktualnościach i nim się sugerujemy i zgodnie z nim logujemy się, bądź przychodzimy.

W razie problemów- dyżur w czasie zjazdu prowadzi pani dyrektor Agnieszka Łubkowska. Telefon- 663733913

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.