Plan Zjazdu 14,15,16 stycznia 2022- aktualizacja

12.1.2022

W załączniku plan zjazdu ułożony przez panią dyrektor na zjazd 14,15,16.01

w piątek(14.01) zajęcia z PP od godziny 17:00 ul. Sienkiewicza 1

UWAGA!!! Na podstawy przedsiębiorczości przychodzą wyłącznie osoby, które na świadectwie szkoły średniej nie miały przedmiotu o nazwie PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI!

SŁUCHACZE KIERUNKU BHP I i II, z przyczyn od nas niezależnych w dniu 15.01 sobota , zajęcia z p. Andrzejem Ampułą nie odbędą się.

o terminie i form
ie realizacji odwołanych zajęć powiadomi Państwa wykładowca.

Plan w AKTUALNOŚCIACH jest jedynym poprawnym planem, proszę nie sugerować się żadnym innym!

Jednocześnie przypominamy o obowiązku weryfikowania planu w piątek koło godziny 20, lub sobotę z samego rana!

UWAGA FLORYSTA semestr I- podział na grupy dostępny w osobnym kafelku aktualności, jest on stały i nie będzie powielany, więc bardzo prosimy o zapamiętanie grupy i chodzenie na zajęcia zgodnie z wyznaczoną grupą! UWAGA!!! Zabrania się SAMOWOLNEGO zmieniania grupy!

W planie jest napisane gdzie odbywają się zajęcia szkoła Waryńskiego 29, czy Sienkiewicza 1, proszę zwrócić uwagę na miejsce odbywanych zajęć!

ul Sienkiewicza 1-> (wejście od parkingu, drzwiami na którymi jest napis PRACOWNIE, prosimy nie próbować przechodzić przez sekretariat)

ZJAZD ODBYWA SIĘ STACJONARNIE! miejsce odbywania zajęć podane w planie

Jednocześnie prosimy, aby plan sprawdzać na komputerze, nie na telefonie ze względu na wielkość pliku.

Proszę pamiętać, że oznaczenia I/II/III/IV itp. to semestr!!!!

Uwaga! Sekretariat nie odpowiada za fakt, nie czytania przez Państwa informacji! Po raz kolejny informujemy, że jedynym prawidłowym planem jest ten w AKTUALNOŚCIACH i nim się sugerujemy i zgodnie z nim logujemy się, bądź przychodzimy.