Zjazd 22,23 stycznia 2022 PLAN

Ośrodek Szkoleniowy +DSK II+ BHP II, III+ OM I+TMA III

19.1.2022

W załączniku plan zjazdu ułożony przez panią dyrektor na zjazd 22,23.01.2022

Jest to również dodatkowy zjazd dla kierunków Technik BHP semestr II+III, Opiekun Medyczny I, Technik Masażysta III, Technik Usług Kosmetycznych II

Opiekun Medyczny I i Technik Masażysta III- standardowy plan (ul. Sienkiewicza)

BHP II+III sobota (22.01.2022) ul. Waryńskiego 29 od 8:00-16:00 zajęcia P. Pawliczak

Technik Usług Kosmetycznych sobota (22.01.20022) ul. Sienkiewicza 1 od 8:00-16:00 A. Glinkowska

********************************************************************************************************************************************************************

Plan w AKTUALNOŚCIACH jest jedynym poprawnym planem, proszę nie sugerować się żadnym innym!

Jednocześnie przypominamy o obowiązku weryfikowania planu w piątek koło godziny 20, lub sobotę z samego rana!

W planie jest napisane gdzie odbywają się zajęcia szkoła Waryńskiego 29, czy Sienkiewicza 1, proszę zwrócić uwagę na miejsce odbywanych zajęć!

ul Sienkiewicza 1-> (wejście od parkingu, drzwiami na którymi jest napis PRACOWNIE, prosimy nie próbować przechodzić przez sekretariat)

ZJAZD ODBYWA SIĘ STACJONARNIE! miejsce odbywania zajęć podane w planie

Jednocześnie prosimy, aby plan sprawdzać na komputerze, nie na telefonie ze względu na wielkość pliku.

Proszę pamiętać, że oznaczenia I/II/III/IV itp. to semestr!!!!

Uwaga! Sekretariat nie odpowiada za fakt, nie czytania przez Państwa informacji! PONOWNIE!!!!!!!!!!!! Informujemy, że jedynym prawidłowym planem jest ten w AKTUALNOŚCIACH i nim się sugerujemy i zgodnie z nim logujemy się, bądź przychodzimy.